Zapraszamy na naszą nową stronę www.e-bluzka.pl !!

Arem bluzki damskie

Szanowne Panie!

Każda z nas lubi czuć się wyjątkowo. Lubimy dbać o wygląd i mieć świadomość, że jesteśmy zauważane. Dzisiaj jednak trudno jest wyróżnić się, ponieważ bardzo wiele fasonów bluzek powstaje według podobnych wzorów, bezmyślnie powtarzając te same schematy. Jeśli chcemy, by nasze bluzki byłe wyjątkowe i dobrze odzwierciedlały naszą nietuzinkową osobowość – zapraszamy do skorzystania z oferty naszej firmy.

Firma Arem specjalizuje się w projektowaniu i szyciu niezwykłych bluzek i żakietów, które choć jest zgodne z trendami światowej mody, nie przypominają bluzek dostępnych w popularnych sklepach sieciowych. Bluzki Arem wyróżniają się ciekawą stylistyką, wysoką jakością wykonania, a także zastosowaniem wysokogatunkowych materiałów polskich i europejskich producentów. Zaletą naszych bluzek jest niepowtarzalność prezentowanych kolekcji, więc już nie będziemy musiały martwić się wtórnością na spotkaniu towarzyskim. Elegancja i szyk w połączeniu z bardzo szerokim wyborem modeli sprawia, że Arem jest dobrym wyborem dla wszystkich pań, każda znajdzie coś dla siebie.

Na stronie znajdą Panie prezentację bieżącej oferty bluzek naszej produkcji, a także krótki opis stosowanych materiałów. W zakładce cennik można znaleźć ceny naszych kolekcji bluzek damskich. Poprzez naszą stroną mogą Panie kupić projektowane i szyte przez nas bluzki. Zapraszamy do zakładki „Sklep”, w której prezentowane są dostępne modele , ich ceny, a także dostępne rozmiary. Każda bluzka damska jest dokładnie opisana, zawarto informacje o materiale wykonania, a także ewentualnych sposobach zapięcia, wiązaniach itp. Obecnie w naszej ofercie znajduje się wybór ciekawych modeli swetrów i bluzek damskich, wiosną oferta zostanie jednak uzupełniona o żakiety, a także ciekawe propozycje naszyjników. W sklepie możemy sortować prezentowane bluzki damskie pod względem kolorystyki. Proszę zwrócić także uwagi na ceny – są one bardzo atrakcyjne!

Nasza firma jest także otwarta na współpracę – jesteśmy gotowi na wykonywanie przeszyć materiałów dostarczanych przez współpracujące z nami firmy. Ze względu na duże możliwości infrastrukturalne i osobowe, pracujemy bardzo wydajnie – szczegóły w zakładce „Produkcja na zlecenie”. Zapraszamy do zamawiania ubrań hurtowo. 

Jeśli są Panie zainteresowane otrzymywaniem informacji na temat nowych produktów naszej firmy, zapraszamy do zapisania się do subskrypcji naszego newslettera – adres mailowy można podać w prawym dolnym rogu strony. W przypadku konieczności kontaktu z firmą Arem, wszelkie informacje teleadresowe dostępne są w zakładce „Kontakt”. Możemy tam skorzystać także z formularza kontaktowego. 

Prowadzimy sprzedaż ubrań zarówno hurtem, hurtowo ale również detalicznie.